Powrót do aktualności

Rusza 4 edycja konkursu "Stypendia TZMO-Automatyka"

Rusza nabór wniosków w ramach czwartej już edycji konkursu "Stypendia TZMO - Automatyka". Bardzo atrakcyjne stypendia czekają na studentów chcących kontynuować naukę na drugim stopniu studiów na WFAiIS UMK na kierunku automatyka i robotyka.

Konkurs adresowany jest do studentów WFAiIS uczących się na czwartym roku kierunków inżynierskich, którzy są zainteresowani kontynuacją kształcenia na drugim stopniu studiów oferowanych na WFAiIS.

Nagrodę stanowią dwa stypendia naukowe w wysokości 27 000 zł brutto każde, przyznawane na okres trwania studiów drugiego stopnia (3 semestry) w latach akademickich 2020/2021 i 2021/2022.

Fundatorem nagród są Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA.

TZMO_logo

Udział w Konkursie polega na przedstawieniu prezentacji na temat związany z zastosowaniami współczesnych rozwiązań automatyki i robotyki w przemyśle (na wybranym przykładzie, ewentualnie przykładach) lub przedstawieniu raportu z prowadzonych prac badawczych w zakresie realizowanej pracy inżynierskiej, względnie innych badań prowadzonych przez uczestnika, które nawiązują do tematyki Konkursu.

Zgłoszenia do Konkursu można dokonać poprzez przesłanie mailowo na adres: kontakt@faj.org.pl karty zgłoszenia wraz z odpowiednimi dokumentami wskazanymi w Regulaminie konkursu.

Terminarz 

  • nabór zgłoszeń: do 14 stycznia 2021 do godz. 23:59
  • ogłoszenie listy finalistów: 22 stycznia 2021
  • finał i ogłoszenie wyników: 28 stycznia 2021

Szczegóły dotyczące Konkursu:

Prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia czytelnie, drukowanymi literami.

Zapraszamy do udziału w Konkursie! 

Powrót do aktualności